Drukuj artykuł
housesepator Producencisepator Lista producentów wg branżsepator gotowe dania i innesepator Tradycyjne Gospodarstwo Rolne Wioletty i Dariusza Marcinowskichbread_active_right

Tradycyjne Gospodarstwo Rolne Wioletty i Dariusza Marcinowskich

Uczestnictwo w systemach jakości:


Województwo:

Mazowieckie

Rodzaj działalności

 

Hodowla kur zielononóżek kuropatwianych, kapłonów i pulard, oraz sprzedaż jaj od kur zielononóżek i perliczek. Produkcja makaronów, masła, likieru i różnych dań.

 

Info o producencie

 

Prowadzi hodowlę kur zielononóżek kuropatwianych, kapłonów i pulard, sprzedaje jaja od kur zielononóżek i perliczek. Z jaj zielononóżek kuropatwianych produkowany jest makaron radziwiłłowski 20-jajeczny, który jest wpisany na Listę Produktów Tradycyjnych. W gospodarstwie wytwarzane jest również masło klarowane i likier jajeczny radziwiłłowski.

Wioletta i Dariusz Marcinowscy są laureatami „Perły 2010" za makaron radziwiłłowski oraz „Perły 2011" za rosół dworski mazowiecki w konkursie „Nasze Kulinarne Dziedzictwo-Smaki Regionów".

 

Opis produktów

 

Produkty tradycyjne: makaron radziwiłłowski 20-jajeczny, masło klarowane, likier jajeczny radziwiłłowski.

 

Nagradzane wyroby

 

Makaron radziwiłłowski otrzymał „Perłę 2010" a rosół dworski mazowiecki „Perłę 2011" w konkursie „Nasze Kulinarne Dziedzictwo-Smaki Regionów".

 

Certyfikaty i nagrody

 

Makaron radziwiłłowski 20-jajeczny jest wpisany na Listę Produktów Tradycyjnych.

 

Kontakt

 

Topolowa 3

96-332 Radziwiłłów

Tel.: 693148729


Zdjęcia